Tobey Maguire nie powiedział ostatniego słowa jako Spider-Man. Aktor chce ponownie zagrać superbohatera

Radosław Krajewski
2023/01/29 13:00

Jeden telefon i Maguire jest już na planie gotowy przywdziać kostium Spider-Mana.

Wciąż nie wiadomo, czy Sony Pictures będzie kontynuowało współpracę z Marvelem przy kolejnych filmach ze Spider-Manem. Trzecia część trylogii przygód Petera Parkera w MCU zarobiła ponad 1,9 miliarda dolarów na całym świecie, stając się największym hitem 2021 roku. Fani uniwersum nie powinni mieć więc obaw, czy Pajączek powróci w kolejnych produkcjach z MCU. Ale jednak wciąż studia nie ujawniły żadnych planów dotyczących rozwoju serii. Gdyby w razie Tom Holland nagle zrezygnował z roli Spider-Mana, to chętny na powrót jest Tobey Maguire, który dopiero niedawno wznowił swoją karierę po siedmiu latach przerwy.

Tobey Maguire nie powiedział ostatniego słowa jako Spider-Man. Aktor chce ponownie zagrać superbohatera

Tobey Maguire gotowy na powrót do roli Spider-Mana

W rozmowie z Marvelem aktor przyznał, że gdyby studio zdecydowało się do niego zadzwonić, to nie odmówiłby nawet niewielkiej roli jako Spider-Man.

Uwielbiam te filmy i uwielbiam wszystkie inne serie. Gdyby ci faceci zadzwonili do mnie i powiedzieli: „Czy pojawisz się dziś wieczorem, żeby spędzić trochę czasu i powygłupiać się?” lub „Czy pojawiłbyś się, aby zrobić ten film, przeczytać scenę lub zrobić coś ze Spider-Manem?”, odpowiedziałbym „tak!” Bo dlaczego miałbym nie chcieć tego zrobić?

GramTV przedstawia:

Według ostatnich plotek Marvel i Sony planują premierę Spider-Mana 4 na 2024 rok, jako jeden z ostatnich filmów piątej fazy MCU. Film miałby być mniejszym widowiskiem niż dotychczasowe produkcje z tym superbohaterem, który miałby połączyć siły z Daredevilem, aby pokonać Wilsona Fiska.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!