Kang zgotuje Avengersom prawdziwe piekło. „Jest jak Thanos bez ograniczeń”

Radosław Krajewski
2023/01/25 12:30
2
0

Scenarzysta piątej części Avengersów nie ma wątpliwości, że Kang będzie groźniejszym przeciwnikiem od Thanosa.

Wraz z premierą Ant-Man i Osa: Kwantomania rozpocznie się piąta faza Kinowego Uniwersum Marvela. W niej poznamy jedną z wersji Kanga, który stanie się głównym złoczyńcą dla całej sagi. Już wcześniej twórcy zapowiadali, że czwarta faza miała za zadanie wprowadzić nowych bohaterów, aby ci odegrali ważną rolę w kolejnych dwóch fazach. Kluczowa będzie postać Kanga, który zapowiadany jest przez scenarzystę Jeffa Lovenessa, który pracuje nad Avengers: The Kang Dynasty, jako groźniejszego złoczyńcy od Thanosa.

Kang zgotuje Avengersom prawdziwe piekło. „Jest jak Thanos bez ograniczeń”

Kang większym zagrożeniem od Thanosa

A teraz nadszedł czas, aby ponownie przyśpieszyć i wziąć wszystkie te nowe postacie, które lubimy, i rzucić je w ogień.

Kang jest czołowym złoczyńcą Avengers. Co czujesz, gdy zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś wystarczająco silny, aby mierzyć się z takim przeciwnikiem? Jak podejść do wyzwania tego pokolenia, które jest Thanosem na ciągle rosnącym poziomie? Jest prawie jak Thanos bez ograniczeń.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że na weryfikację tych słów będziemy musieli poczekać do premiery Avengers: The Kang Dynasty, która została zaplanowana na 2 maja 2025 roku. Z kolei Ant-Man i Osa: Kwantomania pojawi się w kinach już 17 lutego tego roku.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
25/01/2023 18:14

Oho zaczyna się dziać dokładnie to samo czego się obawiałem przez wprowadzenie multiversum i podróży w czasie. Co z tego, że dopiero co pokonali największego złola w galaktyce i o mało nie przegrali (choć w sumie początkowo przegrali) gdyż teraz pojawi się jeszcze większy złol i jeszcze większe zagrożenie i tak to będą lecieć sobie kolejne fazy, a formuła będzie się zapętlać, a dany złol będzie powodem, dla którego z ekranu będą znikać bohaterowie bo się ich aktorom kończy kontrakt ale za to pojawią się praktycznie ci sami w założeniach superbohaterowie tylko grani przez innych aktorów jeeej. No niestety, o ile lubię odmóżdżające kino to już wiem, że następne fazy MCU prawdopodobnie nie będą dla mnie (seriali nie oglądałem choć z tego ci widziałem po komentarzach ten wniosek mógłby się wtedy nasunąć wcześniej)

wolff01
Gramowicz
25/01/2023 14:00

Szkoda że aktor na każdym ujęciu wygląda jakby płakał albo przepraszał że żyje...