The Sims 4 ma dostać kolejne małe dodatki. Gracze mają już dość

Maria Wawrzyniak
2022/10/14 15:40

Plotki o dwóch nowych kolekcjach do gry spotkały się z bardzo negatywnym odbiorem – gracze narzekają na to, że deweloperzy dbają o jakość produkcji.

Niedawno w sieci pojawiły się plotki o dwóch nowych kolekcjach do gry The Sims 4. Doniesienia sprawiły jednak, że społeczność graczy postanowiła wyrazić swoje rozgoryczenie oraz frustrację polityką firmy Electronic Arts.

The Sims 4 ma dostać kolejne małe dodatki. Gracze mają już dość

Nowe kolekcje do The Sims 4

Dla niewtajemniczonych: kolekcje są niewielkimi dodatkami, które wprowadzają głównie przedmioty kosmetyczne. Informacje o nowej zawartości pojawiły się na The Sims Forums w poście autorstwa użytkowniczki LeGardePourpre. Odnalazła ona w plikach aktualizacji ikony, które najprawdopodobniej prezentują właśnie nowe DLC. Warto jednak pamiętać, że są to nieoficjalne doniesienia, które mogą się okazać nieprawdziwe.

Na forum Reddit bardzo szybko zaczęły pojawiać się prześmiewcze memy – tutaj jeden z popularniejszych przykładów. Electronic Arts odeszło bowiem od m.in. akcesoriów. Głównym zarzutem graczy jest fakt, iż EA ma w planach wydawać kolejne kolekcje zamiast naprawić błędy, które trapią grę od wielu miesięcy.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego w wielu wpisach znajdziemy głosy, że kolekcje w praktyce nie wprowadzają do gry niczego interesującego – zwyczajnie nie opłaca się ich kupować. Problemem jest więc polityka monetyzacji The Sims 4. I najgorsze jest w tym to, że ten problem raczej nie zostanie w najbliższej przyszłości rozwiązany.

Komentarze
2
SebekPL2
Gramowicz
14/10/2022 15:53

Mmmm dużo małych podat.. znaczy dodatków hehe xd

dariuszp
Gramowicz
14/10/2022 15:28

"gracze narzekają na to, że deweloperzy dbają o jakość produkcji" <-- to coś nowego XD