Gracze będą wpływać na zmiany w świecie Zeldy: Tears of The Kingdom

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/23 22:30

Produkcja ma zaoferować bardzo ciekawe elementy rozgrywki, które będą powodowały zmiany w otwartym świecie.

Jak podaje serwis Video Games Chronicle, gra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom będzie zawierać interesujące elementy rozgrywki, których nie widzieliśmy w pierwszej części, czyli Breath of the Wild. Te informacje zostały przekazane przez producenta gry, Eiji’ego Aonumę podczas imprezy Famitsu Game Awards, gdzie odbierał nagrodę za najbardziej wyczekiwany tytuł.

Gracze będą wpływać na zmiany w świecie Zeldy: Tears of The Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – gracze będą wpływać na zmiany w świecie

Udostępnił je użytkownik Twittera o pseudonimie Genki_JPN. Wspomniany twórca miał powiedzieć, że w sequelu wyobraźnia graczy zostanie uzupełniona nową rozgrywką, która spowoduje zmiany w świecie gry.

Aonuma ma nadzieję, że wszyscy gracze będą pozytywnie zaskoczeni tymi modyfikacjami i będą cieszyć się eksploracją Hyrule, nie wiedząc jednocześnie, co ich w ogóle czeka.

GramTV przedstawia:

Nie wiemy jednak na razie, co to może oznaczać. Wiadomo bowiem o tym, iż Link otrzyma rozwinięte umiejętności budowania, ale to, co napisaliśmy powyżej, zdaje się sugerować coś innego. Pozostaje czekać!

Wczytywanie ramki mediów.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zadebiutuje 12 maja bieżącego roku na konsolach Nintendo Switch.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
24/03/2023 07:46

Kolejny news o niczym.