The Last of Us 2 na zdjęciach z planu. Tak będzie wyglądał dom Joela?

Radosław Krajewski
2024/03/05 11:45
0
0

W sieci pojawiły się nowe materiały z planu, w tym z szykowanej scenografii miasta Jackson.

Trwają prace przygotowujące do wejścia aktorów na plan drugiego sezonu The Last of Us. Już wkrótce zdjęcia do nowych odcinków serialu HBO powinny się rozpocząć, a na razie możemy zobaczyć, jak prezentuje się plan produkcji. Na poniższych materiałach możemy zobaczyć ośnieżony dom, który przypomina trochę ten Joela z The Last of Us Part 2. Jak zaprezentowano na porównaniu, nie jest to wierna kopia, więc niewykluczone, że dom należy do kogoś innego z miasta Jackson.

The Last of Us 2 na zdjęciach z planu. Tak będzie wyglądał dom Joela?

The Last of Us 2 – nowe zdjęcia z planu

Na kolejnych materiałach możemy zobaczyć film z jeżdżącymi wywrotkami, które transportują śnieg na plan, który niemal w całości wykorzystany został do ośnieżenia wspomnianego domu, a także kilku porzuconych samochodów. Wraz z pojawieniem się aktorów na planie, powinniśmy otrzymać więcej materiałów z nadchodzącego The Last of Us 2 od HBO.

Niedawno poznaliśmy listę reżyserów, którzy staną za kamerą odcinków drugiego sezonu serialu. HBO pochwaliło się także kilkoma nowymi członkami obsady, którzy wcielą się w drugoplanowe postacie. Nie brakuje wśród nich znanych nazwisk.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że premiery The Last of Us 2 możemy spodziewać się dopiero w 2025 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!