The Last of Us z genialną obsadą reżyserską w 2. sezonie. To twórcy największych hitów

Radosław Krajewski
2024/01/26 12:30
0
0

Drugi sezon The Last of Us zapowiada się jeszcze lepiej. Wystarczy spojrzeć, kto nakręci nowe odcinki.

Prace na planie drugiego sezonu The Last of Us wkrótce się rozpoczną. Dwa tygodni temu poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w Abby, a teraz HBO ogłosiło oficjalną listę reżyserów, którzy nakręcą odcinki do nowej serii. Zestaw jest bardzo mocny i każdy z nich odpowiada za serialowy hit.

The Last of Us z genialną obsadą reżyserską w 2. sezonie. To twórcy największych hitów

The Last of Us – mocna lista reżyserów drugiego sezonu serialu HBO

Epizody drugiego sezonu The Last of Us zostaną nakręcone przez Ninę Lopez-Corrado, która pracowała przy Perrym Masonie, Stephena Williamsa, odpowiadającego z Watchmen, Kate Herron, która znana jest z prac nad Lokim dla Marvela oraz Mark Mylod, czyli reżyser aż 37 odcinków nagradzanej Sukcesji.

Listę reżyserów uzupełnia również powracający Peter Hoar, który był nominowany do nagrody Emmy za reżyserię trzeciego odcinka, a także twórcy serialu, czyli Craig Mazin oraz Neil Druckmann. Na ten moment nie wiadomo, jak reżyseria dziesięciu nowych epizodów zostanie rozdzielona na siedmiu filmowców.

GramTV przedstawia:

The Last of Us za pierwszy sezon zdobył 24 nominacje do nagrody Emmy, zamieniając je na 8 statuetek.

Produkcja drugiego sezonu The Last of Us ma ruszyć tej wiosny. Premiery na HBO możemy spodziewać się dopiero w 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!