The Lamplighters League – nowe RPG od twórców Shadowrun i BattleTech

Jakub Smolak
2023/03/07 08:30

Paradox Interactive pracuje nad czymś specjalnym. Zobaczcie pierwszy trailer.

The Lamplighters League to produkcja, która z pewnością przyciągnie uwagę miłośników taktycznych turówek. Gra twórców Shadowrun i BattleTech zapowiada się bardzo dobrze, a klimat w stylu charakterystycznym dla filmów z serii Indiana Jones z pewnością wyróżnia ją na tle konkurencji. Poniżej znajdziecie pierwszy trailer.

The Lamplighters League – nowe RPG od twórców Shadowrun i BattleTech

The Lamplighters League zaskakuje stylistyką

Za sprawą The Lamplighters League przeniesiemy się do lat 30. XX wieku. Akcja gry rozgrywać się będzie jednak w alternatywnej rzeczywistości, w której tyraniczny kult zwany Banished Court jest blisko zdobycia władzy nad światem. Od tysiącleci jedynym, co stało pomiędzy tą złowieszczą bandą, a realizacją ich potwornych planów, była grupa bohaterskich uczonych znanych jako The Lamplighters League.

„Skradaj się, kradnij i wdawaj się w strzelaniny w pełnym przygód pulpowym świecie The Lamplighters League! Podróżuj po ekscytujących miejscach na całym globie i przechytrz swoich wrogów w strategicznej walce turowej. Jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, może nawet uratujesz świat!” czytamy w opisie gry na Steam.

Niestety, nie poznaliśmy chociażby przybliżonej daty premiery The Lamplighters League, ale produkcja autorstwa Harebrained Schemes powinna pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Gra tworzona jest z myślą o PC oraz konsolach Xbox Series S/X. Co ważne, już teraz zapowiedziano, że tytuł zasili bibliotekę usługi Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!