Kontrowersyjna strzelanka Ready or Not opuści wczesny dostęp już za kilka dni

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/08 16:30
1
0

Podczas wydarzenia The Game Awards studio Void Interactive ujawniło datę premiery pełnej wersji gry.

Ciężko w to uwierzyć, ale gra Ready or Not od studia Void Interactive została oficjalnie zapowiedziana jeszcze w 2017 roku. Od tamtego czasu wokół tytułu pojawiło się całkiem sporo kontrowersji, z czego prawdopodobnie najgłośniejsza z nich dotyczyła wypuszczenia aktualizacji dodającej do produkcji poziom z masową strzelaniną w klubie nocnym (według oficjalnych informacji miało jednak chodzić o naruszenie znaku towarowego na mapie Nightclub). Po jakimś czasie strzelanka powróciła do sklepu Valve, a dziś w nocy podczas The Game Awards deweloperzy wreszcie ujawnili, kiedy ich dzieło opuści fazę wczesnego dostępu, w którym jest od połowy grudnia 2021 roku.

Kontrowersyjna strzelanka Ready or Not opuści wczesny dostęp już za kilka dni

The Game Awards 2023 – kontrowersyjna strzelanka Ready or Not z datą premiery

Tym samym dowiedzieliśmy się, że Ready or Not opuści wczesny dostęp i zadebiutuje w pełnej wersji 1.0 już zaraz, bo 13 grudnia bieżącego roku. Wówczas produkcja ma otrzymać więcej misji, a także modyfikacje tych, które już się w niej znajdują. Przy okazji ujawnienia daty premiery opublikowano nowy dynamiczny zwiastun z fragmentami rozgrywki, który znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Oprócz trybu kooperacji Ready or Not oferuje tryb dla pojedynczego gracza o nazwie Commander Mode. W sumie tytuł zawiera 18 różnych misji, które można rozegrać samotnie lub w ramach sieciowej współpracy z maksymalnie 5 graczami. Misje sprowadzają się do konkretnych celów, począwszy od brania zakładników, a skończywszy nawet na zagrożeniach bombowych.

Ready or Not jest dostępne wyłącznie na komputerach osobistych. Studio na razie nie ujawniło żadnych planów związanych z przeniesieniem strzelanki na inne platformy sprzętowe.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
09/12/2023 14:11

Uwielbiam tę gierkę i muszę powiedzieć że gierka nie jest kontrowersyjna. To SWAT 5 na który zawsze czekaliśmy.