The Elder Scrolls 6 może być ostatnią grą Todda Howarda

Krzysztof Żołyński
2023/06/12 18:25
1
0

Todd Howard wybiera się na emeryturę?

Todd Howard ma zamiar pożegnać się z branżą? Może się okazać, że dla tego weterana branży gier i wieloletniego lidera Bethesdy, Elder Scrolls 6 będzie ostatnią grą przed emeryturą.

The Elder Scrolls 6 może być ostatnią grą Todda Howarda

W rozmowie z IGN Howard mówi o zmieniającym się nastawieniu do produkcji gier. Nie tylko zajmuje to o wiele więcej czasu, co niegdyś, ale trzeba je wspierać na długo po uruchomieniu. Tu jako przykład podał najnowszy produkt Bethesdy, czyli Starfield.

Todd Howard wybiera się na emeryturę?

Podczas gdy w dawnych czasach można by to wydać, a następnie przejść do kontynuacji, teraz możemy wspierać tę grę przez znacznie dłuższy okres, taki jest nasz plan. Kiedy spojrzymy na Elder Scrolls 6, to jest to, prawdopodobnie nie powinienem tego mówić, ale nie młodnieję. Jak długo ludzie grają w Elder Scrolls? To może być ostatnia rzecz, jaką robię. Nie wiem.

GramTV przedstawia:

Oprócz zaangażowania w Starfield, Elder Scrolls i Fallout, Howard jest także producentem wykonawczym gry MachineGames Indiana Jones.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
12/06/2023 19:18

Czyli jeszcze z 5 lat czekania na premierę TES:VI, a potem 10 kolejnych wypełnionych płatną dodatkową zawartością, jak TES:Online i emerytura ustawiona.