Starfield: Shattered Space na pierwszym zwiastunie. Jest mrocznie i tajemniczo

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 21:44
1
0

Niestety Bethesda i Microsoft nie podzielili się najważniejszą informacją.

Dzięki jednej z ostatnich aktualizacji Starfield zaliczył wzrost liczby graczy na konsolach Xbox. Użytkownicy, którym najnowsze RPG studia Bethesda przypadło do gustu, z pewnością czekają na informacje dotyczące fabularnego DLC. Dobra wiadomość jest taka, że na Xbox Games Showcase 2024 otrzymaliśmy pierwszy zwiastun dodatku Shattered Space. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy wspomniane rozszerzenie zadebiutuje na rynku.

Starfield: Shattered Space
Starfield: Shattered Space

Starfield: Shattered Space zaprezentowane na Xbox Games Showcase 2024

Pierwszy zwiastun Starfield: Shattered Space wprowadza graczy w klimat dodatku. Okazuje się, że fani najnowszego RPG studia Bethesda muszą przygotować się na mroczną i tajemniczą przygodę. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji.

Bethesda zapowiedziała bowiem, że Starfield jeszcze dziś otrzyma kolejną aktualizację. Zgodnie z przekazanymi informacjami najnowszy patch ma wprowadzić nową zawartość, a także oficjalnej wsparcie dla modów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Starfield dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Bethesda, to zapraszamy Was do lektury: Starfield – recenzja. Gwiazdka z nieba. Trochę zakurzona.

Komentarze
1
Fun_g_1_2_3
Gramowicz
09/06/2024 23:07

Ujmując rzecz krótko:

W grze mamy 3 frakcje z czego tylko z 2 wchodzimy w bliższe interakcje, a ostatnia jest praktycznie pominięta i próbują to naprawić w dodatku.