Indiana Jones i Wielki Krąg na nowych ujęciach. Krótki teaser pokazuje skradanie

Mikołaj Ciesielski
2024/06/18 07:50
2
0

Bethesda prezentuje krótki fragment rozgrywki z nadchodzącej produkcji MachineGames.

Zgodnie z zapowiedziami twórcy Indiana Jones i Wielki Krąg chcą trafić do „szerszej publiczności”. W sieci pojawiły się natomiast kolejne ujęcia z nadchodzącej produkcji MachineGames. Bethesda opublikowała bowiem krótki fragment rozgrywki, który pozwala rzucić okiem na mechanikę skradania.

Indiana Jones i Wielki Krąg
Indiana Jones i Wielki Krąg

Indiana Jones i Wielki Krąg z prezentacją mechaniki skradania

Na oficjalnym profilu firmy Bethesda na portalu społecznościowym X pojawił się 19-sekundowy klip z Indiana Jones i Wielki Krąg. Jak wspomnieliśmy wyżej, opublikowany przez amerykańskiego wydawcę materiał pozwala rzucić okiem na mechanikę skradania w nadchodzącej produkcji MachineGames. Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują bowiem, jak Indiana Jones rozprasza jednego z niemieckich żołnierzy, by następnie po cichu wyeliminować drugiego nazistę.

Wciel się w Indy’ego i weź udział w ekscytującej opowieści pełnej eksploracji, wciągającej akcji i intrygujących zagadek. Jako genialny archeolog słynący z intelektu, sprytu, zaradności i charakterystycznego humoru wyruszysz w podróż po świecie w wyścigu z wrogimi siłami, aby rozwikłać jedną z największych tajemnic wszech czasów – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Indiana Jones i Wielki Krąg powstaje z myślą o komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku. Warto także pamiętać, że nadchodząca produkcja MachineGames od momentu premiery dostępna będzie w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
18/06/2024 09:35
Hagan napisał:

Jonesa wolę w filmach, choć może dam szansę tej grze. Może okazać się niezłym przystankiem na drodze oczekiwania na kolejną przygodę Lary Croft.

A ja jestem ciekaw jak to się sprzeda. Disney zabił franczyzę, ale może sama gra wzbudzi zainteresowanie - jako puszczenie oka do fanów pierwszej trylogi, albo po prostu jako ciekawa przygodówka.

Hagan
Gramowicz
18/06/2024 08:33

Jonesa wolę w filmach, choć może dam szansę tej grze. Może okazać się niezłym przystankiem na drodze oczekiwania na kolejną przygodę Lary Croft.