The Day Before debiutuje jutro na Steam. Twórcy mają wiadomość dla niedowiarków

Mikołaj Ciesielski
2023/12/06 08:15
0
0

Fntastic opublikowało komunikat tuż przed premierą swojej produkcji.

Niecały miesiąc temu The Day Before otrzymało ostateczne wymagania sprzętowe, a studio Fntastic przypomniało, że premiera gry jest „tuż za rogiem”. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować już jutro – 7 grudnia 2023 roku – we wczesnym dostępie na Steam. Deweloperzy postanowili natomiast opublikować specjalną wiadomość skierowaną zarówno do graczy czekających na The Day Before, jak i do niedowiarków, którzy nie wierzyli w istnienie wspomnianego tytułu.

The Day Before debiutuje jutro na Steam. Twórcy mają wiadomość dla niedowiarków

Twórcy The Day Before opublikowali specjalny komunikat tuż przed premierą gry na Steam

Na samym początku deweloperzy zwrócili się do graczy, którzy już jutro zamierzają rozpocząć swoją przygodę z The Day Before. Fntastic podkreśla, że wspomniana produkcja została stworzona specjalnie dla użytkowników, którzy zamierzają cieszyć się grą. Twórcy zapowiadają również, że dzięki wsparciu fanów zamierzają ulepszyć swój tytuł i rozbudować go o nową zawartość.

Następnie Fntastic zwróciło się do osób, które nie wierzyły w deweloperów i istnienie The Day Before. Twórcy podkreślają, że wspomniana produkcja została stworzona również z myślą o tego typu graczach. Zespół zaznacza także, że przyjmuje wszelką krytykę i nie chowa urazy do użytkowników, którzy się jej dopuścili.

Wybaczcie nam nie najlepszy marketing i zwiastuny. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego i stajemy się lepsi. Prosimy, nie oskarżajcie nas o scam. To nie prawda. Nie wzięliśmy od nikogo nawet grosza […]. Prosimy, nie lekceważcie naszej pracy. Nie było łatwo. Jesteśmy tacy, jak Wy. Ciężko pracowaliśmy i jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że gra w końcu ujrzy światło dzienne – czytamy w komunikacie.

GramTV przedstawia:

W dalszej części wiadomości Fntastic dziękuje również za wsparcie wolontariuszom, którzy brali udział w pracach nad The Day Before. Deweloperzy dziękują im za wsparcie w „najmroczniejszych chwilach” i zapowiadają, że zamierzają wspólnie z nimi dzielić się sukcesami. Twórcy podziękowali także partnerem biznesowym, którzy mimo przeciwności losu cały czas wierzyli w zespół.

Na koniec przypomnijmy, że The Day Before ma zadebiutować we wczesnym dostępie na Steam już 7 grudnia 2023 roku, czyli jutro. W późniejszym terminie wspomniany tytuł ma trafić również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Data premiery konsolowej wersji produkcji studia FNTASTIC nie jest jednak na ten moment znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!