The Day Before tworzą wolontariusze

DK
2022/06/27 18:20

Na stronie Fntastic pojawiła się ciekawa informacja dotycząca trybów pracy w firmie.

Nowa gra MMO w klimatach postapo miała zadebiutować jeszcze w czerwcu. Niemniej na początku maja internet obiegła informacja, że twórcy z Fntastic przesiadają się na Unreal Engine 5, w związku z czym premiera zostaje przełożona. Oficjalna data debiutu The Day Before to teraz 1 marca 2023. Tymczasem sieć podbija ciekawa informacja o wolontariacie w studiu odpowiedzialnym za grę.

The Day Before tworzą wolontariusze

Na stronie dewelopera można przeczytać, że w Fntastic "każdy pracownik jest wolontariuszem". W firmie są możliwe dwa typy wolontariatu: pełnoetatowy i na część etatu. Pracownik zatrudniony w ramach tego pierwszego zarabia pensję, natomiast ten drugi rodzaj pomaga w firmie (na przykład jako tłumacz lub moderator) nieodpłatnie, otrzymując za to różne nagrody, certyfikaty i kody do gier.

GramTV przedstawia:

Brzmi to trochę dziwnie – trudno powiedzieć, dlaczego pracownicy, którzy zarabiają, nazywani są wolontariuszami. Nie jest jednak wykluczone, że gdzieś tu wkradł się błąd – na przykład w tłumaczeniu strony na angielski (Fntastic to deweloper z Singapuru).

The Day Before ma ukazać się na pecetach, PlayStation 5 i Xboksie Series X/S. Możliwe jednak, że 1 marca dotyczy wyłącznie debiutu na PC, a na wydanie konsolowe przyjdzie graczom poczekać jeszcze trochę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!