The Chant na nowym materiale. Twórcy chwalą się opiniami na długo przed premierą

Smolak
2022/09/29 20:50

Na wideo możecie zobaczyć również fragmentu gameplayu.

Premiera The Chant coraz bliżej. Z tej okazji twórcy z Brass Token i ekipa wydawnicza z Prime Matter podzieli się nowym materiałem. Tym razem jest to trailer, na którym zobaczymy opinie na temat produkcji. Chyba Was nie zaskoczę, jeśli dodam, że mają one pozytywny wydźwięk. Czy The Chant okaże się udanym tytułem? Tego dowiemy się raczej dopiero po premierze. Teraz zachęcam do obejrzenia wideo, które znajdziecie poniżej.

The Chant na nowym materiale. Twórcy chwalą się opiniami na długo przed premierą

Autorzy The Chant inspirowali się psychodelicznymi horrorami z lat 70. ubiegłego stulecia, co mocno widać w stylistyce tytułu. Przygotowana przez twórców opowieść przeniesie nas na odległą wyspę. Grupa przyjaciół planuje spędzić na niej interesujący weekend, jednak zamiast bawić się w najlepsze, musi stoczyć morderczą walkę o przetrwanie. Odkrywając liczne sekrety, bohaterowie stawią czoła przerażającym stworom, robiąc wszystko, by poznać dzieje dawnego kultu i odwrócić tajemniczy rytuał.

„Bądź świadkiem, jak pozostałych uczestników obozu trawi ich własna negatywna energia. Przetrwaj ataki szeregu pryzmatycznych istot i kultystów wyzwolonych z mroku, starając się odkryć zadziwiającą historię wyspy” – czytamy w opisie gry.

Na koniec przypomnijmy, że The Chant zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Według pierwotnych założeń gra miała się również pojawić na PlayStation 4 i Xbox One, ale twórcy zrezygnowali z przygotowania wersji na starsze sprzęty Sony i Microsoftu. Produkcja ma zadebiutować na rynku 3 listopada i będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!