The Callisto Protocol z kolejną aktualizacją. Nowa Gra Plus jest już dostępna

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/20 15:30

Deweloperzy poinformowali o udostępnieniu nowego patcha na wszystkich platformach sprzętowych.

Premiera gry The Callisto Protocol zdecydowanie mogła przebiec znacznie lepiej. Gracze od samego początku dość mocno narzekali na poważne problemy z optymalizacją w przypadku wersji na komputery osobiste. Deweloperzy ze studia Striking Distance nie zamierzają się jednak poddawać i konsekwentnie wypuszczają łatki, których zadaniem jest eliminacja błędów. Dzisiaj na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformowali o kolejnej.

The Callisto Protocol z kolejną aktualizacją. Nowa Gra Plus jest już dostępna

The Callisto Protocol z kolejną aktualizacją i Nową Grą Plus

Tym razem jednak oprócz standardowych ulepszeń i poprawek społeczność wreszcie może skorzystać z trybu Nowej Gry Plus. Wystarczy posiadać aktywny zapis z ukończenia przygody, aby rozpocząć zabawę od nowa z całym zdobytym wcześniej wyposażeniem.

Wczytywanie ramki mediów.

Na wszystkich platformach sprzętowych jest już dostępna nowa aktualizacja, która zawiera tryb Nowa Gra+. Na podstawie Waszych opinii naprawiliśmy także błąd związany z osiągnięciem/trofeum Maximum Security i opublikowaliśmy pełną listę wszystkich poprawek oraz zmian, które zostały wprowadzone od czasu premiery tutaj: bit.ly/ptch301.

GramTV przedstawia:

The Callisto Protocol zadebiutowało na rynku 2 grudnia na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji produkcji.

Komentarze
2
Xeoo
Gramowicz
20/01/2023 22:52
elmartin napisał:

Pytam poważnie.

Do tych, którzy przeszli grę.

Ktoś z Was, będzie grał w The Callisto Protocol, w trybie Nowa Gra+?

Moze przy okazji dlc ale nie wiem czy mi sie bedzie chcialo. Przy tak slabej walce mocniejsi wrogowie (zapewene z wiekszym hp) bardziej zniechęcają niz zachęcają do gry. 

elmartin
Gramowicz
20/01/2023 22:41

Pytam poważnie.

Do tych, którzy przeszli grę.

Ktoś z Was, będzie grał w The Callisto Protocol, w trybie Nowa Gra+?