Terminator: Dark Fate – Defiance na nowych materiałach. Zobaczcie grę w akcji

Mikołaj Ciesielski
2023/05/31 13:15
0
0

W udostępnionych zwiastunach nie zabrakło fragmentów rozgrywki z nadchodzącego RTS-a dla fanów Terminatora.

Od zapowiedzi Terminator: Dark Fate – Defiance, czyli nowego RTS-a osadzonego w popularnym uniwersum, minęło już nieco czasu. Po raz pierwszy o wspomnianej produkcji usłyszeliśmy bowiem w grudniu 2021 roku. Firma Slitherine oraz deweloperzy ze studia Cats Who Play postanowili jednak przerwać milczenie i opublikowali kilka nowych materiałów promocyjnych, w których nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Terminator: Dark Fate – Defiance na nowych materiałach. Zobaczcie grę w akcji

Terminator: Dark Fate – Defiance na nowych zwiastunach. Premiera RTS-a jeszcze w 2023 roku

Na oficjalnym kanale SlitherineGames pojawiły się trzy zwiastuny z serii zatytułowanej „Report from the Frontlines”. W materiałach – jak wspomnieliśmy wyżej – nie brakuje fragmentów rozgrywki prezentujących Terminator: Dark Fate – Defiance w akcji oraz aktorskie filmiki FMV. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy wspomniane przerywniki są częścią kampanii promocyjnej, czy też pojawią się również w pełnej wersji gry.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ firma Slitherine oraz deweloperzy ze studia Cats Who Play zorganizowali prezentację Terminator: Dark Fate – Defiance. Na oficjalnym kanale gry na platformie Twitch udostępniono blisko 40-minutowy gameplay ze wspomnianej produkcji. Całość znajdziecie pod tym adresem. W nadchodzących miesiącach gracze będą mieli natomiast okazję sprawdzić grę za sprawą bety, a zainteresowani mogą zgłaszać swoją chęć udziału w testach na oficjalnej stronie wydawcy.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Terminator: Dark Fate – Defiance zmierza wyłącznie na PC, a premiera ma odbyć się zimą 2023 roku. Produkcja będzie prequelem do filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie” i opowie o początkach ruchu oporu. Oprócz kampanii fabularnej dla jednego gracza w grze pojawi się także tryb multiplayer, w którym użytkownicy będą mogli toczyć pojedynki 1 vs 1, 2 vs 1 i 2 vs 2.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!