Tekken 8 umili graczom początek 2024 roku? Wyciekła dokładna data premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/08/22 10:45
0
0

Bandai Namco szykuje się do konkretnych ogłoszeń?

Jakiś czas temu reżyser Tekken 8 zapewnił, że pecetowa wersja gry nie będzie zabezpieczona kontrowersyjnym systemem Denuvo. Nieco wcześniej Bandai Namco opublikowało natomiast nowe materiały promocyjne prezentujące kolejne postacie. Tymczasem pojawiły się kolejne interesujące informacje na temat wspomnianej produkcji. Do sieci wyciekła bowiem data premiery nadchodzącej odsłony serii Tekken.

Tekken 8 umili graczom początek 2024 roku? Wyciekła dokładna data premiery

Tekken 8 z premierą w styczniu 2024 roku?

Dokładną datą premiery gry Tekken 8 podzielił się użytkownik portalu X (wcześniej Twitter) posługujący się pseudonimem „Aggiornamenti Lumia”, który jest znany z przeszukiwania baz danych Microsoftu w poszukiwaniu interesujących szczegółów. Dataminer często dzieli się sprawdzonymi informacjami, dlatego niewykluczone, że również tym razem ma rację.

„Aggiornamenti Lumia” twierdzi, że Tekken 8 zadebiutuje na rynku 26 stycznia 2024 roku. Bandai Namco nie skomentowało całej sytuacji, ale niewykluczone, że wydawca szykuje się do konkretnych ogłoszeń na gamescom 2023. Już dziś wieczorem odbędzie się bowiem pokaz gamescom Opening Night Live, na którym – być może – firma ujawni oficjalną datę premiery nowej odsłony serii Tekken.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, oficjalna data premiery gry wciąż nie jest znana. Zainteresowanych nadchodzącą odsłoną serii Tekken zapraszamy natomiast do lektury: Po betatestach Tekken 8 wiem jedno - to żelazo jest rozgrzane do czerwoności!

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!