Tekken 8 na kolejnych materiałach. Bandai Namco przedstawia dwie postacie

Mikołaj Ciesielski
2023/08/07 09:55
0
0

Grono grywalnych bohaterów znów się powiększa.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć obszerny gameplay z zamkniętych testów Tekken 8. Bandai Namco postanowiło jednak po raz kolejny przypomnieć graczom o nadchodzącej odsłonie popularnej serii bijatyk. Japoński producent opublikował bowiem dwa nowe zwiastuny poświęcone wspomnianej produkcji, które skupiają się na prezentacji kolejnych postaci.

Tekken 8 na kolejnych materiałach. Bandai Namco przedstawia dwie postacie

Tekken 8 na nowych zwiastunach prezentujących kolejne postacie

Bohaterem pierwszego zwiastuna jest Raven, który powinien być dobrze znany fanom serii, ponieważ po raz pierwszy pojawił się w Tekken 5 i występował również w kolejnych odsłonach cyklu. Gwiazdą drugiego trailera jest natomiast pochodząca z Peru wojowniczka imieniem Azucena, która w Tekken 8 zaliczy swój debiut. Opublikowane przez Bandai Namco materiały znajdziecie na dole wiadomości.

Korzystając z mocy i realizmu silnika Unreal Engine 5, Tekken 8 na nowo definiuje gatunek gier walki i w pełni czerpie z mocy najnowszej generacji konsol. Przełomowe nowe funkcje, zapierające dech w piersiach modele postaci i dramatyczne areny sprawiają, że jest to jeden z najbardziej oszałamiających graficznie i immersyjnych tytułów z tego gatunku w historii – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!