Tekken 8 na obszernej prezentacji. Wideo trwa ponad 35 minut

Jakub Smolak
2023/02/06 07:35

Twórcy zapoznają fanów z nowymi mechanikami.

Tekken 8 najprawdopodobniej zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku. Niestety, ciągle nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery najnowszej części słynnej serii bijatyk. Deweloperzy z Bandai Namco podzielili się z fanami obszerną prezentacją, na której zaprezentowano nadciągające zmiany. Na trwającym 35 minut wideo pokazano naprawdę sporo.

Tekken 8 na obszernej prezentacji. Wideo trwa ponad 35 minut

Heat system w Tekken 8

Najwięcej czasu poświęcono prezentacji mechaniki o nazwie heat system, która jest trzonem rozgrywki w Tekken 8. W wielkim skrócie: będzie to krótki moment, w którym postać otrzyma potężne bonusy do zdolności ofensywnych, co zmusi gracza do przyjęcia agresywnej postawy.

W dalszej części materiału zaprezentowano warunki, które trzeba spełnić, by aktywować ten tryb ataku oraz pokazano korzyści z niego płynące. Dla fanów serii Tekken 8 z pewnością będzie to bogate źródło informacji na temat rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5 i ma w pełni wykorzystać zarówno możliwości sprzętów obecnej generacji, jak i dostępnych na rynku technologii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!