Także Monopoly dostanie swój film. Sukces Barbie zachęca kolejnego producenta zabawek

Krzysztof Żołyński
2023/08/04 11:45
0
0

Bez wątpienia sukces Barbie zachęca do zainteresowania się ekranizacjami, bazującymi na popularnych zabawkach i grach. To dlatego Hasbro przygotowuje film Monopoly.

Po sukcesie Barbie, która w ciągu najbliższych dni przekroczy miliard dolarów zysku, także inni producenci zabawek przyglądają się swoim produktom, analizując, które z nich nadawałyby się do przeniesienia w świat filmu. Okazuje się, że Hasbro idzie w ślady Mattela i kręci film Monopoly.

Także Monopoly dostanie swój film. Sukces Barbie zachęca kolejnego producenta zabawek

Dyrektor generalny Hasbro, Chris Cocks, potwierdził, że współpracuje ze studiem Lionsgate, które zakupiło prawa do ekranizacji i powstaje film bazujący na grze Monopoly.

Rozrywka pozostaje priorytetem dla firmy. Hasbro będzie nadal rozwijać i produkować rozrywkę w oparciu o bogate zasoby marek należących do niej. Będziemy również wcielać w życie nowe, oryginalne pomysły, które mają napędzać wszystkie obszary planu Hasbro, w tym zabawki, wydawnictwa, gry i licencjonowane produkty konsumenckie oraz partnerstwa z wybranymi koprodukcjami.

Powstaje film Monopoly

Technicznie rzecz biorąc, Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, z Michelle Rodriguez, Hugh Grantem i Chrisem Pine w rolach głównych, jest oparty na produkcie Hasbro, które od 1999 roku, jest właścicielem wydawcy gier Wizards of the Coast. Podobnie sprawy mają się z Transformersami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!