GTA 6 – tak będzie wyglądać główna bohaterka gry? Fan stworzył model postaci

Mikołaj Ciesielski
2023/05/09 07:55
0
0

Model powstał na podstawie materiałów pochodzących z wczesnej wersji nowej odsłony serii GTA, które trafiły w zeszłym roku do sieci.

W połowie września ubiegłego roku do sieci trafiły materiały pochodzące z wczesnej wersji Grand Theft Auto 6. Wyciek pozwalał m.in. zobaczyć w akcji kobiecą bohaterkę, ale model postaci nie był jednak zbyt szczegółowy. Dlatego też sprawy w swoje ręce postanowił wziąć jeden z fanów serii GTA i specjalista od modelowania 3D, który przygotował render prezentujący potencjalny wygląd protagonistki GTA 6.

GTA 6 – tak będzie wyglądać główna bohaterka gry? Fan stworzył model postaci
Hossein Diba

Fan stworzył szczegółowy model bohaterki GTA 6 na podstawie ubiegłorocznego wycieku

Wspomniany projekt przygotował Hossein Diba, który podzielił się własną wizją na swoim kanale w serwisie YouTube. Opublikowany przez tureckiego artystę materiał wideo prezentuje szczegółowy model 3D bohaterki GTA 6, który – jak podkreśla autor – powstał na podstawie fragmentów rozgrywki, które wyciekły w zeszłym roku do sieci. Rzućcie okiem na nagranie na dole wiadomości i oceńcie sami.

Trzeba przyznać, że stworzony przez tureckiego artystę model postaci robi wrażenie i zachwyca przede wszystkim swoją szczegółowością. Należy mieć jednak świadomość, że jest to jedynie fanowska wizja, a ostateczny wygląd bohaterki GTA 6 z pewnością będzie różnił się nieco od tego, co możemy zobaczyć na materiale na dole wiadomości. Niemniej jednak jest to ciekawostka, która powinna zainteresować fanów serii Grand Theft Auto.

GramTV przedstawia:

Fani liczą, że w tym miesiącu Take-Two Interactive zdradzi pierwsze szczegóły na temat Grand Theft Auto 6. Na początku marca jeden z branżowych insiderów przekonywał natomiast, że nowa odsłona serii GTA zadebiutuje na rynku pod koniec 2024 lub na początku 2025 roku. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie wypatrywać oficjalnych komunikatów ze strony Rockstar Games.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!