Mroźne lato w Suicide Squad: Kill the Justice League. Wkrótce ruszy 2. sezon

Mikołaj Ciesielski
2024/07/04 09:10
3
0

W produkcji Rocksteady Studios pojawi się niebawem kolejna grywalna postać.

Już w kwietniu pojawiły się nieoficjalne informacje na temat planów rozwoju Suicide Squad: Kill the Justice League. Tymczasem – jak się okazuje – już za kilka dni w najnowszej produkcji Rocksteady Studios pojawią się nowe atrakcje. Deweloperzy ujawnili bowiem datę premiery, a także pierwsze szczegóły na temat 2. sezonu rozgrywek.

Suicide Squad: Kill the Justice League 2. sezon
Suicide Squad: Kill the Justice League 2. sezon

Pierwsze szczegóły na temat 2. sezonu Suicide Squad: Kill the Justice League

Zgodnie z przekazanymi informacjami 2. sezon Suicide Squad: Kill the Justice League rozpocznie się już 11 lipca 2024 roku, czyli dokładnie za tydzień. Największą atrakcją będzie oczywiście nowa grywalna postać, a mianowicie Victoria Frias znana również jako Mr. Freeze. Nie zabraknie też innych atrakcji w postaci nowych broni i przedmiotów, a także najazdów.

GramTV przedstawia:

Na oficjalnym profilu Suicide Squad: Kill the Justice League na portalu społecznościowym X opublikowano infografikę prezentującą całą nadchodzącą zawartość. W połowie sezonu gra otrzyma również aktualizację, która prawdopodobnie przyniesie kolejne zmiany i poprawki. Na więcej szczegółów będzie trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Rocksteady Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Suicide Squad: Kill The Justice League. Mamy Avengersów w domu.

Nowości w 2. sezonie Suicide Squad: Kill the Justice League
Nowości w 2. sezonie Suicide Squad: Kill the Justice League
Rocksteady Studios
Komentarze
3
MisticGohan_MODED
Gramowicz
04/07/2024 19:09
Bruce_666 napisał:

O LOL... takiej postaci nie ma w komiksach :D Mrs. Freeze to jest żona Viktora. Nawet nie mieli córki :D

Żona Victora miała na imię Nora.

Nie dość, że sama gra to mega syf to jeszcze genderswap Mr. Freeza zrobili... ja chcę tylko przypomnieć że ta g... pożal się Boże gra miała być rzekomo osadzona w tym samym uniwersum co gry z serii Arkham...

Bruce_666
Gramowicz
04/07/2024 10:06

O LOL... takiej postaci nie ma w komiksach :D Mrs. Freeze to jest żona Viktora. Nawet nie mieli córki :D

wolff01
Gramowicz
04/07/2024 09:21

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Od dawna było wiadomo jaki "content" produkują gry spod skrzydełek Sweet Baby Inc. Niech te 300-500 graczy (wdg Steam DB) nacieszy się swoją nową "cool" postacią...
Trwa Wczytywanie