Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Suicide Squad: Kill the Justice League z przepustką bitewną – wyciek do sieci

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/18 16:00

W sieci pojawił się zrzut ekranu sugerujący, że gra otrzyma między innymi tzw. Battle Pass, czyli przepustkę bitewną.

Aż ciężko w to uwierzyć, ale gra Suicide Squad: Kill the Justice League została oficjalnie zapowiedziana około 2 i pół roku temu, jeszcze w sierpniu 2020 roku. Według ówczesnych informacji premiera miała odbyć się w ubiegłym roku, ale ostatecznie twórcy z Rocksteady Studios zdecydowali się przesunąć termin na maj bieżącego roku w celu dopracowania produkcji. Pomimo upływającego czasu o samej grze wciąż nie wiemy zbyt wiele – teraz uległo to zmianie dzięki (najprawdopodobniej) testerom, którzy mogli przedpremierowo sprawdzić grę. Nie mamy jednak dobrych wiadomości dla fanów uniwersum.

Suicide Squad: Kill the Justice League z przepustką bitewną – wyciek do sieci

Wyciek z gry Suicide Squad: Kill the Justice League

Jak podaje serwis Video Games Chronicle, na łamach forum 4chan został opublikowany zrzut ekranu z gry Suicide Squad: Kill the Justice League, na którym widać główne menu, gdzie gracz będę mógł określić poziom trudności rozgrywki, wybrać swoją postać, dostosować jej umiejętności i… zajrzeć w zakładkę z napisem Battle Pass. To oczywiście oznacza obecność przepustki bitewnej, która z kolei wiąże się z mikropłatnościami pozwalającymi uzyskać dostęp do dodatkowej zawartości po uiszczeniu konkretnej opłaty. Nie wyklucza to jednak możliwości odblokowania niektórych rzeczy w trakcie zabawy – w większości przypadków przepustek bitewnych mamy do czynienia z wersją darmową oraz wersją premium.
Wczytywanie ramki mediów.

Redaktorzy wspomnianego przez nas portalu twierdzą, iż ich źródło potwierdza te doniesienia, a Rocksteady Studios rzeczywiście planuje umieścić w swojej produkcji przepustkę bitewną, tyle że skoncentrowaną na przedmiotach kosmetycznych. Możemy więc spodziewać się unikalnych skórek i tym podobnych rzeczy.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować 26 maja bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/01/2023 22:37

Pfff... dla mnie ten tytuł był spalony już po pierwszym gameplay'u.

dariuszp
Gramowicz
18/01/2023 16:09

Czyli pass. Kolejna firma do rynsztoka. Szkoda bo Rocksteady robiło przyzwoite gry swego czasu.