Nowy gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League. Zapowiada się średniak?

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/15 21:20
2
0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, deweloperzy opublikowali wyczekiwany gameplay.

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Suicide Squad: Kill the Justice League powraca do żywych. Zgodnie więc z zapowiedziami, dzisiaj opublikowano pierwszy odcinek z serii Suicide Squad Insider. Jest to dość długi, bo trwający prawie 20 minut materiał z fragmentami rozgrywki, który pokazuje czego właściwie możemy się spodziewać po tytule.

Nowy gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League. Zapowiada się średniak?

Suicide Squad: Kill the Justice League – gameplay

Deweloperzy już po raz kolejny podkreślili, że Suicide Squad: Kill the Justice League jest “grą opartą na fabule. W praktyce otrzymamy strzelankę, gdzie zdarzenia obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Grając w pojedynkę możemy zmieniać grywalne postacie pomiędzy misjami – głównymi bohaterami są Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang oraz King Shark. Na poniższym filmie możemy natomiast zobaczyć początek przygody.

GramTV przedstawia:

Suicide Squad: Kill the Justice League ma ostatecznie zadebiutować na rynku 2 lutego 2024 roku.

Komentarze
2
beetleman1234
Gramowicz
16/11/2023 11:38

Robocop też wyglądał biednie. Co nie znaczy, że nie można oceniać samej pokazówki, która wypada może nie tyle słabo, co po prostu 'outdated'. Ale to się przekonamy po premierze.

Jeszcze tylko jedna prośba do publisherów: przestańcie robić te cringowe wywiady z developerami. Od kłamania macie PR, zostawcie devów w spokoju.

dariuszp
Gramowicz
16/11/2023 04:21

Wygląda strasznie biednie...