Suicide Squad: Kill the Justice League wraca do żywych. Nowy gameplay już w tym tygodniu

Mikołaj Ciesielski
2023/11/14 09:00
2
0

Rocksteady Studios zaprasza na pierwszą odsłonę serii Suicide Squad Insider.

Suicide Squad: Kill the Justice League miało zadebiutować na rynku pod koniec maja bieżącego roku, ale już w kwietniu poinformowano, że na nową produkcję Rocksteady Studios będziemy musieli poczekać kilka dodatkowych miesięcy. W ostatnim czasie o wspomnianym tytule było dość cicho, ale prace nad grą cały czas trwają, a fani – jak się okazuje – będą mogli wkrótce zobaczyć efekty starań deweloperów. Suicide Squad: Kill the Justice League jeszcze w tym tygodniu doczeka się bowiem prezentacji.

Suicide Squad: Kill the Justice League wraca do żywych. Nowy gameplay już w tym tygodniu

Suicide Squad: Kill the Justice League z prezentacją w tym tygodniu. Rocksteady pokaże gameplay i opowie o fabule

Zgodnie z przekazanymi informacjami Rocksteady Studios rusza z Suicide Squad Insider – serią materiałów wideo, które będą miały za zadanie przedstawić graczom poszczególne elementy Suicide Squad: Kill the Justice League. Pierwszy odcinek zostanie opublikowany już jutro – 15 listopada 2023 roku – o 19:00 czasu polskiego, a całość skupi się na rozgrywce oraz fabule.

W pierwszym odcinku Suicide Squad Insider będziemy mieli okazję zobaczyć nowe ujęcia z Suicide Squad: Kill the Justice League, co zapowiada opublikowany przez deweloperów teaser. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniany materiał i mieć nadzieję, że Rocksteady Studios dobrze wykorzystało ostatnie miesiące.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 lutego 2024 roku.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
14/11/2023 18:39

Mocny kandydat do tytułu najgorszej gry przyszłego roku.

dariuszp
Gramowicz
14/11/2023 09:21

Raczej rewolucji w kilka miesięcy nie zrobili. Gra wyglądała okropnie na ostatnich pokazach. Ciekawe co zmienili i czy w ogóle coś zmienili czy tylko łatali.