Stray – poznaliśmy rozmiar gry na PlayStation

DK
2022/07/14 21:45
0
0

Kot – jak to kot – dużo miejsca do szczęścia nie potrzebuje.

Premiera oryginalnej produkcji o bezdomnym zwierzaku odbędzie się już w przyszłym tygodniu – Stray debiutuje dokładnie 19 lipca, trafiając na pecety i konsole PlayStation. Na temat indyka od BlueTwelve Studio wiemy już trochę. Teraz przychodzi czas na ujawnienie rozmiaru gry w wydaniu konsolowym. W internecie można przeczytać, że tytuł ma zajmować 13,352 GB w wersji na PS4 i o wiele mniej, bo 7,514 GB, na PS5.

Stray – poznaliśmy rozmiar gry na PlayStation

Warto przypomnieć, że wcześniej pisaliśmy też o wymaganiach sprzętowych Stray na PC – i według tych danych na blaszakach produkcja zajmie 10 GB. Pełne rekomendacje sprzętowe znajdziecie pod tym adresem.

Stray – fizyczne wydanie i długość gry

Jeśli chodzi o inne wiadomości na temat przygodówki, to ostatnio mogliśmy wyczytać, że w Polsce będzie można zakupić wersję fizyczną gry. Od razu poznaliśmy też cenę – szczegóły znajdziecie pod tym adresem. A oprócz tego wiemy, że opowieść o bezdomnym zwierzaku nie będzie długa dotarcie do napisów końcowych nie powinno nam zająć więcej niż 8 godzin. Ale to chyba nikogo nie zdziwi – w sumie twórcy od początku zaznaczali, że nie jest to duży projekt.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!