Znamy długość Stray. Gra otrzyma dedykowany przycisk "miau"

DK
2022/06/09 18:20
0
0

Nie będzie to opowieść długa, ale chyba nikt tego nie oczekiwał.

Fani mruczących zwierzątek z niecierpliwością wyczekują premiery Stray. Na ostatnim pokazie State of Play poznaliśmy dokładną datę debiutu produkcji – okazało się, że trafi ona do graczy już 19 lipca. Termin ten dotyczy zarówno wydania na PC, jak i PS4 i PS5. Teraz przychodzi czas na kolejne szczegóły dotyczące Stray. Zagraniczne portale miały okazję uczestniczyć w testach wersji preview – i dzięki temu możemy między innymi dowiedzieć się, jak długą przygodę zaserwuje nam Blue Twelve Studio.

Znamy długość Stray. Gra otrzyma dedykowany przycisk

Okazuje się, że przejście Stray zajmie nam około 7-8 godzin. Nie jest to więc duża gra, ale chyba nikt nie spodziewał się rozmachu w stylu Assassin’s Creed – od początku było wiadomo, że produkcja o kotku to rasowy indor. Ale jeśli zechcemy spędzić trochę więcej czasu z milutkim bohaterem i zajrzeć we wszystkie zakamarki cyberpunkowej rzeczywistości, to do ukończenia gry będzie nam potrzebne 10 godzin. A poza tym dowiedzieliśmy się, że Stray będzie miau dedykowany przycisk “miau”.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o inne ciekawe newsy dotyczące uroczej produkcji, to ostatnio po sieci fruwa piękna okładka z fizycznej wersji na PS5. Z kolei pod tym adresem znajdziecie wymagania sprzętowe pecetowego wydania gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!