Stray otrzyma fizyczne wydanie na PS5. Znamy cenę i zawartość wersji pudełkowej

Mikołaj Ciesielski
2022/07/13 08:05
0
0

Kolekcjonerzy będą musieli jednak poczekać nieco dłużej na premierę fizycznej wersji produkcji Blue Twelve Studio.

Stray otrzyma fizyczne wydanie na PS5. Znamy cenę i zawartość wersji pudełkowej

Stray – najbardziej wyczekiwana produkcja na platformie Steam – zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu. Wczoraj natomiast do sieci trafiła informacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników pudełek, czekających na premierę wspomnianej produkcji. Okazuje się bowiem, że posiadacze konsol PlayStation 5 będą mieli okazję zaopatrzyć się w fizyczną wersję nadchodzącego dzieła ekipy Blue Twelve Studio.

Stray trafi do pudełek na PlayStation 5. Szczegóły fizycznego wydania

Polscy kolekcjonerzy mogą spać spokojnie. Fizyczna wersja Stray pojawi się również w naszym kraju, dzięki staraniom firmy Koch Media Poland. Pudełkowe wydanie wyceniono na 179,99 PLN, a w środku oprócz płyty z grą znajdziemy również sześć kolorowych grafik, przedstawiających cyberpunkowy świat wspomnianej produkcji.

Fani pudełek muszą się jednak uzbroić w cierpliwość. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, Stray zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu. Premiera fizycznej wersji gry odbędzie się jednak nieco później. Zgodnie z przekazanymi informacjami pudełkowe wydanie produkcji Blue Twelve Studio pojawi się dopiero 20 września. Już dziś powinna natomiast pojawić się możliwość składania zamówień przedpremierowych.

Na koniec przypomnijmy, że Stray zmierza nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 19 lipca. Warto również pamiętać, że produkcja Blue Twelve Studio w dniu swojego debiutu trafi również do abonentów PlayStation Plus Premium oraz PlayStation Plus Extra.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!