Stray na szczycie list życzeń na Steam. Gra z kotem budzi spore zainteresowanie

Mikołaj Ciesielski
2022/07/04 08:30
0
0

Produkcja Blue Twelve Studio zadebiutuje na rynku już w tym miesiącu.

Stray na szczycie list życzeń na Steam. Gra z kotem budzi spore zainteresowanie

Stray – przygodowa gra akcji, w której wcielimy się w kota przemierzającego cyberpunkowe miasto – zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation za nieco ponad dwa tygodnie. Okazuje się jednak, że nadchodzące dzieło niezależnego zespołu Blue Twelve Studio już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem na Steam. Produkcja zdetronizowała bowiem The Day Before i wskoczyła na pierwsze miejsce najbardziej wyczekiwanych gier na platformie Valve.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie SteamDB grę Stray do swojej listy życzeń dopisało ponad 134 tys. użytkowników Steama. Cyberpunkowa przygoda z kotem w roli głównej wyprzedza pod tym względem m.in. takie tytuły jak Starfield (123,340), Call of Duty: Modern Warfare 2 (69,385), Company of Heroes 3 (68,190), Hogwarts Legacy (67,995) czy też Frostpunk 2 (59,938). Twórcy mogą więc być zadowoleni z przedpremierowego zainteresowania swoją produkcją.

Graczom nie pozostaje natomiast nic innego, jak czekać na premierę Stray i mieć nadzieję, że tytuł spełni pokładane w nim oczekiwania. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze zwiastunem produkcji zaprezentowanym na ostatnim pokazie State of Play.

Na koniec przypomnijmy, że Stray zmierza nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 19 lipca. Warto również pamiętać, że produkcja Blue Twelve Studio w dniu swojego debiutu trafi również do abonentów PlayStation Plus Premium oraz PlayStation Plus Extra.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!