Stray z datą premiery i nowym zwiastunem. Gra trafi do PS Plus Premium i Extra

Mikołaj Ciesielski
2022/06/03 08:30

Intrygująca produkcja z kotem w roli głównej zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Stray z datą premiery i nowym zwiastunem. Gra trafi do PS Plus Premium i Extra

Na pokazie State of Play mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun gry Stray – nowej przygodowej grze akcji, w której wcielimy się w kota poruszającego się po cyberpunkowym mieście zamieszkanym przez roboty. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki, ale przede wszystkim doczekaliśmy się potwierdzenia ostatnich doniesień dotyczących daty premiery, dzięki czemu możemy oficjalnie ogłosić, że Stray zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 już 19 lipca.

Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Na komputerach osobistych tytuł wyceniono na 117,99 PLN, ale do 19 lipca produkcja dostępna jest w cenie 106,19 PLN. W trakcie State of Play potwierdzono również, że w dniu swojej premiery Stary trafi do abonentów PlayStation Plus Premium oraz PlayStation Plus Extra, co z pewnością ucieszy subskrybentów japońskiej firmy czekających na wspomniany tytuł.

Spójrz na świat z perspektywy bezdomnego kota i wchodź w zabawne interakcje z otoczeniem. Działaj z ukrycia, wykaż się zręcznością, wyczyniaj najróżniejsze głupoty, a czasami po prostu irytuj przedziwnych mieszkańców tego nieznanego świata. W toku swojej przygody kot zaprzyjaźnia się z niewielkim, latającym dronem znanym jako B12. Duet będzie musiał wykorzystać umiejętności robota, aby wydostać się z niejednych kłopotów” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!