Stellar Blade dostanie po premierze lubiany tryb. Dobre wieści w sprawie mikropłatności

Patrycja Pietrowska
2024/04/05 15:00
0
0

Twórcy odnoszą się do tematu mikropłatności i zawartości, która trafi do Stellar Blade po premierze.

Ostatnio mogliśmy zapoznać się z nowym, 15-minutowym gameplayem ze Stellar Blade. Twórcy rekrutują już także pracowników do nowego projektu, który ma reprezentować poziom gier AAA. Tymczasem w rozmowie dyrektora generalnego Shift Up z serwisem Ruliweb poruszono temat mikropłatności oraz zawartości popremierowej.

Stellar Blade dostanie po premierze lubiany tryb. Dobre wieści w sprawie mikropłatności

Stellar Blade z mikropłatnościami jedynie w ramach współpracy z innymi markami

Coraz większymi krokami zbliża się debiut Stellar Blade na rynku. Dyrektor generalny Shift Up rozmawiał ostatnio z koreańskim serwisem Ruliweb (via GamingBolt) o zawartości, która trafi do gry po premierze. Poruszony został również kontrowersyjny temat mikropłatności.

GramTV przedstawia:

Jak przekazuje Kim Hyung-Tae, gracze Stellar Blade mogą spodziewać się po premierze dodania lubianego trybu Nowa Gra Plus, a także innej zawartości jak skórki dla głównej bohaterki. Co istotne, wszystkie dodatkowe elementy mają być dostępne za darmo. Jedynym wyjątkiem są przypadki współpracy z innymi markami, które być może będą miały miejsce.

W tym miejscu chcemy wyjaśnić, że Stellar Blade nie będzie wymagać żadnych dodatkowych wydatków, których gracze nie są świadomi. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której stworzymy stroje dla postaci we współpracy z IP innej firmy, które mogą być sprzedawane za opłatą. – przekazuje Kim Hyung-Tae.

Na koniec przypominamy, że Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Obecnie zainteresowani mogą natomiast przetestować wersję demo tytułu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!