Steam i GOG nie chcą być gorsi. Wczoraj w promocji, a już dzisiaj gra za darmo (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2024/05/24 15:04
2
0

Sklep postanowił zmienić swoją ofertę i zaoferować kolejną grę całkowicie za darmo.

Aktualizacja: Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War dostępne jest za darmo również na GOG-u. Sklep właśnie ruszył z ofertą, która także potrwa do następnego czwartku, czyli 30 maja. Grę odbierzecie w tym miejscu.

Oryginalna wiadomość: W miniony czwartek Epic Games Store nie udostępnił tylko jednej darmowej gry. Oprócz tradycyjnego cotygodniowego rozdawnictwa, z okazji Warhammer Skulls 2024 sklep udostępnił także darmową grę z uniwersum Warhammer 40,000. Gracze przez najbliższy tydzień mogą odebrać za darmo strategię Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War. Produkcja nie została udostępniona bez żadnych opłat w innych cyfrowych sklepach, aż do teraz. Wcześniej na Steam ruszyły promocje związane z marką i produkcję przeceniono na 18,49 zł z 184,99 zł. Platforma Valve podobnei jak konkurencja, również udostępniła za darmo Warhammera 40,000: Gladius — Relics of War.

Steam i GOG nie chcą być gorsi. Wczoraj w promocji, a już dzisiaj gra za darmo (Aktualizacja)

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War zabiera Cię do świata terroru i przemocy w pierwszej turowej grze strategicznej 4X osadzonej w uniwersum Warhammer. Zmierz się z wymagającą SI lub współpracuj albo rywalizuj z przyjaciółmi i nieznajomymi z całego świata.

Wznoś miasta, budynki i fortyfikacje, aby rozbudować swoje imperium i stworzyć armię do walki z wrogami. Zbieraj zasoby i badaj nowe technologie, aby zasilać i unowocześniać swoje maszyny wojenne.

Dowódź szeroką gamą niszczycielskiego uzbrojenia, wydawaj edykty miejskie i przeprowadzaj operacje taktyczne. Rekrutuj jednostki bohaterów, które posiadają wyjątkowe umiejętności i mogą być wyposażone w przedmioty — od zaawansowanych technologiczne granatów po potężne relikty przeszłości. Z każdym kolejnym poziomem bohaterowie będą stawać się coraz potężniejsi, ostatecznie zostając prawdziwymi czempionami Twojej kampanii.

Gra z serii Warhammer 40,000 za darmo na Steam

Jeżeli jesteście zainteresowani odebraniem darmowego Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War, to udajcie się na tę stronę. Oferta ważna jest do następnego czwartku, czyli 30 maja do godziny 19:00 czasu polskiego. Czasu na przypisanie gry do swojego konta w sklepie Valve macie więc sporo. Przypomnijmy, że ten tytuł był już wcześniej do zdobycia w jednej z promocji na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Aveldor
Gość
27/05/2024 02:21

Niestety ale niezrozumiem nigdy takich osób jak ty bo zamiast napisać że znowu za free na steamie jest gra do zdobycia to piszesz najpierw że to valve rżnie pomysł z innej platformy najpierw a na końcu taka nieistotna nowinka że jednak już było człeku czasem zastanów się jak piszesz pozdro od gracza 🫡

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
24/05/2024 17:39

Najwyraźniej platforma Valve pozazdrościła konkurencji i też udostępniła za darmo Warhammera 40,000: Gladius — Relics of War. Większej głupoty już dawno nie czytałem...

Wielka wyprzedaż Warhammer SKULLS do 90% na wszystkich platformach gdzie Gladius jest darmowy wcale nie jest powiązany z jego darmowością...