Station to Station – najpiękniejsza gra o pociągach i kolei?

Jakub Smolak
2023/05/17 16:25
0
0

Premiera jeszcze w tym roku, zobacz zachwycający trailer.

Station to Station to propozycja od studia Galaxy Grove, a pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje firma Prismatika. Jeśli lubcie gry, przy których łatwo się zrelaksować, to koniecznie powinniście zainteresować się tym tytułem. Zachęcamy do zapoznania się z debiutanckim trailerem.

Station to Station – najpiękniejsza gra o pociągach i kolei?

Station to Station to gra dla fanów kolei

Rozgrywka w Station to Station kręci się wokół budowania stacji i nowych połączeń kolejowych, dzięki czemu okoliczne tereny będą się rozwijać. Deweloperzy nie ukrywają, że podczas prac inspirowali się takimi tytułami jak: Mini Metro, Train Valley, Dorfromantik, Terra Nil i Islanders. Powinniśmy spodziewać się więc spokojnej, harmonijnej i relaksującej rozgrywki. W opisie gry przeczytać możemy jednak, że każdy poziom będzie oferować opcjonalne wyzwania, co dorzuci do rozgrywki odrobinę pikanterii.

Station to Station przywita Cię swojskim klimatem i surowym krajobrazem. Dzięki budowie stacji i nowych połączeń, tereny na mapie zaczną rozwijać się i rozkwitać. Każde ukończone przez Ciebie połączenie kolejowe stworzy żywe, bogate środowisko pełne barw i życia! Wsiadaj i przemierzaj kolorowe obszary. Tchnij życie w suche piaskowe pustynie i transformuj surowe oblicze dzikich łańcuchów górskich. Twórz spokojny świat i patrz, jak wypełnia się coraz bardziej różnorodną florą i fauną! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Dzieło autorstwa Galaxy Grove wyróżnia również ciepła wokselowa oprawa graficzna, obok której naprawdę ciężko przejść obojętnie. Station to Station zmierza na PC, a gra ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!