State of Decay 3 ma zachwycić oprawą wizualną i elementami narracyjnymi

Mikołaj Ciesielski
2024/05/23 12:45
0
0

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat nadchodzącej produkcji studia Undead Labs.

W tym miesiącu Jez Corden z Windows Central informował, że prace nad State of Decay 3 przebiegają sprawnie, a gra prezentuje się „bardzo, bardzo, bardzo dobrze”. Okazuje się jednak, że to nie koniec zakulisowych doniesień na temat nadchodzącej produkcji Undead Labs. Wspomniany dziennikarz podzielił się bowiem kolejnymi informacjami związanymi z trzecią częścią serii State of Decay.

State of Decay 3 ma zachwycić oprawą wizualną i elementami narracyjnymi

State of Decay 3 ma położyć duży nacisk na elementy narracyjne

Corden miał usłyszeć od „zaufanych” źródeł, że State of Decay 3 wygląda „znacznie bardziej imponująco” od poprzedniej odsłony serii. Deweloperzy mieli bowiem położyć większy nacisk na warstwę wizualną swojej produkcji. Nadchodząca produkcja Undead Labs będzie mogła rzekomo pochwalić się nie tylko wysokiej jakości grafiką.

Zgodnie z przekazanymi informacjami State of Decay 3 ma „w większym stopniu” skupiać się na elementach narracyjnych, dzięki którym gracze „zanurzą się” w świecie gry. Corden informuje, że nowa odsłona serii State of Decay ma wplatać historie poszczególnych członków społeczności w rozgrywkę. Dziennikarz dodaje, że dzięki temu utrata ulubionego bohatera ma być naprawdę bolesna.

GramTV przedstawia:

Corden uważa, że State of Decay 3 może doczekać się prezentacji na Xbox Games Showcase 2024. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami tegoroczny pokaz Microsoftu rozpocznie się 9 czerwca 2024 roku o 19:00 czasu polskiego.

Na koniec przypomnijmy, że State of Decay 3 zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry. Warto jednak pamiętać, że produkcja studia Undead Labs w dniu swojego debiutu trafi do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!