Lollipop Chainsaw RePOP z datą premiery. Pokazano też pierwszy gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 12:00
0
0

Sprawdźcie, jak prezentuje się odświeżona wersja slashera z 2012 roku.

W połowie października zapowiedziano, że Lollipop Chainsaw RePOP będzie remasterem, a nie – jak pierwotnie planowano – remakiem. Prace nad odświeżoną wersją slashera z 2012 roku najwyraźniej zmierzają ku końcowi. Dragami Games zaprezentowało bowiem pierwszy gameplay trailer, a także ujawniło dokładną datę premiery wspomnianej produkcji.

Lollipop Chainsaw RePOP
Lollipop Chainsaw RePOP

Ujawniono datę premiery Lollipop Chainsaw RePOP

Zgodnie z przekazanymi informacjami Lollipop Chainsaw RePOP zadebiutuje 25 września 2024 roku. Nieco później – bo w październiku – w sprzedaży pojawi się również pudełkowa wersja gry wspomnianej produkcji. Więcej informacji na temat fizycznego wydania mamy otrzymać w późniejszym terminie.

Lollipop Chainsaw RePOP opisywane jest jako „ostateczna wersja gry”. Deweloperzy nie zdecydowali się na wprowadzenie żadnych zmian fabularnych i skupili się przede wszystkim na ulepszeniach jakości życia (ang. quality of life improvements) oraz wprowadzeniu dodatkowej zawartości m.in. w postaci nowych broni czy kostiumów. Gracze mogą również liczyć na wyższą rozdzielczość oraz znacznie krótsze czasy wczytywania.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Lollipop Chainsaw RePOP zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedziami gra będzie mogła pochwalić się zarówno angielskim, jak i japońskim dubbingiem. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy gameplay trailer i sprawdźcie, jak odświeżona wersja slashera z 2012 roku prezentuje się w akcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!