Kolejna gra Ubisoftu zadebiutuje wkrótce na Steam. Ujawniono datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 09:50
0
0

Użytkownicy platformy Valve będą mogli niebawem zapoznać się z tegoroczną produkcją francuskiej firmy.

Niecałe dwa miesiące temu na Steam zadebiutowało The Crew Motorfest. Tymczasem okazuje się, że już niedługo użytkownicy wspomnianej platformy będą mogli zapoznać się z kolejną produkcją Ubisoftu. Francuska firma ujawniła bowiem, kiedy w sklepie Valve pojawi się Prince of Persia: The Lost Crown.

Prince of Persia: The Lost Crown na Steam
Prince of Persia: The Lost Crown na Steam

Prince of Persia: The Lost Crown z datą premiery na Steam

Zgodnie z przekazanymi informacjami Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje na Steam dokładnie 8 sierpnia 2024 roku. Zainteresowani mogą już dodawać wspomnianą produkcję do swoich list życzeń. Wraz z datą premiery gry na platformie Valve firma Ubisoft opublikowała również nowy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Zanurz się w fantastycznym świecie mitów perskich w tej intrygującej i wyjątkowej opowieści. Wytężaj głowę, by rozwiązywać zagadki, znajdować ukryte skarby i wykonywać zadania, dzięki którym dowiesz się więcej o tym spaczonym miejscu – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Prince of Persia: The Lost Crown dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Ubisoftu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Prince of Persia: The Lost Crown. Świetna rozgrywka z nijaką fabułą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!