Star Wars Jedi otrzyma kolejne części? Electronic Arts chce rozwijać markę

Mikołaj Ciesielski
2023/08/03 07:30
0
0

Wygląda na to, że w przyszłości otrzymamy więcej produkcji z serii Star Wars Jedi.

Wiemy już, że Star Wars Jedi: Ocalały doczeka się wersji na PlayStation 4 i Xbox One. Jakiś czas temu Respawn Entertainment udostępniło natomiast nową ofertę pracy, która sugerowała, że seria Star Wars Jedi otrzyma kolejną część. Tymczasem o przyszłości wspomnianej marki postanowił wspomnieć również Andrew Wilson – dyrektor generalny Electronic Arts – którego słowa z pewnością ucieszą wszystkich fanów przygód Cala Kestisa.

Star Wars Jedi otrzyma kolejne części? Electronic Arts chce rozwijać markę

Electronic Arts chce stworzyć więcej gier z serii Star Wars Jedi

Jak informuje serwis Techraptor, na ostatniej rozmowie z inwestorami Wilson miał przekazać, że Electronic Arts odniosło „niesamowity sukces” dzięki wydaniu serii Star Wars Battlefront oraz Star Wars Jedi, a „w szczególności” gry mobilnej Star Wars: Galaxy of Heroes. Dyrektor generalny amerykańskiej firmy zapewnił również, że w planach znajdują się kolejne projekty osadzone w popularnym uniwersum.

Wilson dodał, że w przyszłości chciałby zobaczyć więcej gier z serii Star Wars Jedi, ponieważ jest to „niezwykła gra ze świetną historią”. Dyrektor generalny Electronic Arts podkreślił jednak, że obecnie amerykańska firma nie planuje żadnych zapowiedzi, ale wydawca zamierza dalej współpracować zarówno z LucasFilm, jak i Disneyem.

GramTV przedstawia:

Po sukcesie Star Wars Jedi: Ocalały, który udało się osiągnąć mimo wielu problemów technicznych, wydaje się, że zapowiedź kolejnej odsłony wspomnianej serii jest wyłącznie kwestią czasu. Fanom przygód Cala Kestisa nie pozostaje na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na ogłoszenie trzeciej części serii Star Wars Jedi.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały dostępne jest na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Respawn Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Star Wars Jedi: Ocalały. To byłaby wzorcowa kontynuacja, ale…

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!