Star Wars Jedi: Fallen Order otrzyma wersję na PlayStation 5 i Xbox Series X/S

Mikołaj Ciesielski
2021/04/29 17:25
0
0

Deweloperzy przygotują „szereg ulepszeń technicznych”.

Star Wars Jedi: Fallen Order otrzyma wersję na PlayStation 5 i Xbox Series X/S

W styczniu Star Wars Jedi: Fallen Order doczekało się aktualizacji dedykowanej dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S, która m.in. zwiększała płynność animacji do 60 klatek na sekundę. Okazuje się jednak, że deweloperzy z Respawn Entertainment chcą jeszcze bardziej ulepszyć swoją produkcję na nowych sprzętach Sony i Microsoftu. Studio oraz firma Electronic Arts poinformowali, że już latem tego roku Star Wars Jedi: Fallen Order otrzyma wersję na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Z radością ogłaszamy, że już latem tego roku pojawi się next-genowe wydanie Star Wars Jedi: Fallen Order, które wprowadzi szereg ulepszeń technicznych na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. […] Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów” – czytamy w komunikacie udostępnionym na oficjalnej stronie Star Wars.

Twórcy poinformowali również, że osoby, które posiadają Star Wars Jedi: Fallen Order na PlayStation 4 lub Xboksie One, otrzymają darmowy dostęp do next-genowego wydania wspomnianego tytułu. Ponadto produkcję nabyć można obecnie z 70-procentową zniżką na wszystkich platformach.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie 2019 roku. Gra zebrała przyzwoite recenzje i może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży, co daje spore nadzieje na powstanie kontynuacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!