News

Pierwsze oceny Star Wars Jedi Fallen Order – arcydzieło? Nie, ale recenzenci i tak pokochali singlowe Star Wars

LM, 15.11.2019 07:25 6

Godzinę temu sieć zasypały recenzje najnowszego dziecka EA i Respawnu. Dowieźli.

Jeśli zastanawialiście się, czy warto sięgnąć po najnowszą produkcję w portfolio Electronic Arts, czyli dedykowaną zabawie singlowej grę Star Wars Jedi: Fallen Order, to sugerując się ocenami recenzentów, mogę przekazać – zdecydowanie tak. Zaledwie godzinę temu do sieci trafiło około 40 recenzji gry i żadna z nich nie jest negatywna, a co ważniejsze, zdecydowana większość z nich jest pozytywna, a nawet trafiły się maksymalne noty. Według serwisu Metacritic najlepiej wypada aktualnie wersja na PC ze średnią na pułapie 91 punktów, nieco gorzej Upadły Zakon oceniono na konsolach – 84 na PlayStation 4 i 85 dla Xbox One.

Najczęściej pojawiający się w ocenach wniosek jest taki, iż Star Wars Jedi Fallen Order jest singlowym tytułem, na który fani Gwiezdnych Wojen czekali od dawna. Obok tego wielu z nich zapewnia, że debiutująca dzisiaj produkcja jest, jak dotąd najlepszym co spotkało markę Star Wars w branży gier wideo. Oczywiście nie obyło się też bez głosów krytyki, które wskazują, że Fallen Order mogłoby powalczyć o tytuł gry roku, gdyby było nieco dłuższe. Obok tego niektórzy recenzenci spotkali się z okazjonalnymi problemami technicznymi.

  • GamesBeat 93/100;
  • IGN 9/10;
  • GameSpot 8/10;
  • USGamer 7/10;
  • GameSpot 8/10;
  • Game Informer 88/100.

Tym samym wykreowana przez George’a Lucasa marka doczekała się godnego przedstawiciela na PC oraz konsolach i chociaż do ideału mu jeszcze trochę brakuje, to Star Wars Jedi: Fallen Order jest z pewnością warte uwagi. Premiera już dzisiaj, a poniżej opublikowana wczoraj na X019 klimatyczna reklama tytułu.

https://www.youtube.com/watch?v=AXIUamojMX0&t=31s

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze