EA uważa Star Wars Jedi: Fallen Order za markę i zamierzą w nią inwestować

Mikołaj Ciesielski
2021/08/05 16:30
0
0

Wygląda na to, że kolejne produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment to jedynie kwestia czasu.

EA uważa Star Wars Jedi: Fallen Order za markę i zamierzą w nią inwestować

Star Wars Jedi: Fallen Order zaliczyło naprawdę udany debiut. Produkcja zebrała niezłe recenzje i cieszyła się sporym zainteresowaniem graczy, co potwierdzają świetne wyniki sprzedaży. Z dzieła Respawn Entertainment zadowolone jest również samo Electronic Arts. Okazuje się nawet, że amerykańska firma nie traktuje wspomnianego tytułu jako zwykłej gry, ale jako markę i zamierza dalej w nią inwestować. Kontynuacja jest więc jedynie kwestią czasu.

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order na Xbox Series X i PlayStation 5 była również momentem dla nowych i powracających graczy, aby wskoczyć do tej niesamowitej gry. Kontynuujemy inwestowanie w [tę markę], jak również w więcej naszych niesamowitych IP” – poinformowało Electronic Arts.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie 2019 roku. W czerwcu tego roku produkcja Respawn Entertainment doczekała się również wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, które oferuje m.in. ulepszoną oprawę wizualną oraz możliwość zabawy w rozdzielczości 4K.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!