Star Wars Jedi: Fallen Order 2 z nowymi szczegółami. Insider zdradza tytuł gry

Mikołaj Ciesielski
2022/05/13 08:00
0
0

Jeff Grubb dzieli się kolejną informacją na temat kontynuacji Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 z nowymi szczegółami. Insider zdradza tytuł gry

Według najnowszych doniesień już w tym miesiącu powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Z udostępnionego przez Electronic Arts kalendarza wydawniczego wynika natomiast, że tytuł powinien trafić do sprzedaży w 1. kwartale 2023 roku. Tymczasem Jeff Grubb – znany branżowy insider i dziennikarz – podzielił się kolejnymi informacjami na temat kontynuacji Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment. Tym razem Grubb postanowił zdradzić tytuł wspomnianej produkcji.

Dziennikarz postanowił nieco podroczyć się z widzami swojego programu „Grubbsnax” przygotowywanego dla Giant Bomb, mówiąc, że wie pod jaką nazwą Star Wars Jedi: Fallen Order 2 pojawi się na rynku. Oglądający zaczęli rzucać różnymi propozycjami, a pewnym momencie jedna z osób napisała „Survivor”. Grubb zauważył wiadomość i potwierdził, że kontynuacja Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment trafi do sprzedaży jako Star Wars Jedi: Survivor.

Oczywiście informacje przekazane przez Grubba będziemy mogli zweryfikować dopiero podczas oficjalnej zapowiedzi drugiej części Star Wars Jedi: Fallen Order. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać informacji na temat tegorocznej edycji wydarzenia Star Wars Celebration, gdzie produkcja ma zostać rzekomo ujawniona.

Na koniec przypomnijmy, że pierwsza część Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie 2019 roku. W czerwcu ubiegłego roku produkcja Respawn Entertainment doczekała się również wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, które oferuje m.in. ulepszoną oprawę wizualną oraz możliwość zabawy w rozdzielczości 4K.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!