Electronic Arts ma 4 „nieujawnione” gry, które zadebiutują w tym roku fiskalnym

Mikołaj Ciesielski
2022/05/11 09:10

Amerykańska firma zaprezentowała kalendarz wydawniczy na nadchodzące miesiące.

Electronic Arts ma 4 „nieujawnione” gry, które zadebiutują w tym roku fiskalnym

Electronic Arts opublikowało wyniki finansowe za ostatni kwartał, ale graczy z pewnością bardziej zainteresują plany firmy na najbliższe miesiące. We wspomnianym raporcie amerykański producent zaprezentował kalendarz wydawniczy na nadchodzące miesiące, z którego wynika, że „Elektronicy” szykują sporo nowości. Uwagę przykuwa przede wszystkim fakt, że wydawca wciąż ma cztery „nieujawnione” produkcje, które mają zadebiutować na rynku w bieżącym roku fiskalnym.

W pierwszym kwartale roku podatkowego 2023 Electronic Arts zamierza wydać wyłącznie F1 22, które zgodnie z zapowiedziami ma trafić do sprzedaży 1 lipca. Kolejny kwartał przyniesie dwie premiery od EA w postaci nowych odsłon serii FIFA i Madden NFL. W 3. kwartale bieżącego roku fiskalnego – który kończy się 31 grudnia – możemy natomiast liczyć na debiut nowego NHL, a także kolejną część Need for Speeda.

W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2023 roku na rynku ma natomiast zadebiutować nowa odsłona PGA Tour, a także wspomniane „nieujawnione” produkcje. Z raportu dowiadujemy się, że Electronic Arts zamierza wydać remake, kolejną grę sportową, główne IP, a także tytuł od partnera. Niestety firma nie ujawniła, kiedy możemy spodziewać się zapowiedzi wymienionych projektów.

Wspomnianym głównym IP” najprawdopodobniej jest Star Wars Jedi: Fallen Order 2, a wśród potencjalnych gier sportowych wymienia się m.in. nową odsłonę EA Sports UFC. Co ciekawe, na liście zabrakło wzmianki o Dead Space Remake, który ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Gra doczekała się już oficjalnej zapowiedzi, a także kilku prezentacji, dlatego produkcję EA Motive trudno traktować jako „nieujawniony” tytuł.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!