Twórcy STALKER-a 2 zakupili 100 Volkswagenów dla ukraińskiej armii

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/02 19:15
0
0

GSC Game World wspólnie z organizacją e-sportową Natus Vincere zakupili i przygotowali 100 samochodów marki Volkswagen dla ukraińskiej armii.

Przedstawiciele studia GSC Game World poinformowali na oficjalnym profilu marki S.T.A.L.K.E.R. na Twitterze, że wspólnie z organizacją e-sportową Natus Vincere (NAVI) oraz MK Foundation zakupili 100 samochodów marki Volkswagen Transporter dla ukraińskiej armii. Pierwsza partia pojazdów została już dostarczona do stref wojennych; cztery auta trafiły do batalionu zmechanizowanego Wilki Da Vinci, a kolejne trzynaście dostarczono żołnierzom 41. Wydzielonej Brygady Zmechanizowanej.

Wczytywanie ramki mediów.

GSC Game World z pomocą dla Ukrainy

Każda wpłata, każdy wolontariat, każda pomoc jest ważna i przybliża nas do dnia, w którym dziesiątki milionów ludzi będzie mogło wrócić do spokojnego życia, świat – do odbudowy, a stalkerzy – do Strefy.

GSC Game World doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne jest życie w ogarniętej wojną Ukrainie. Wojna była tak właściwie głównym powodem opóźnienia premiery gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!