Spider-Man 4 przywróci zmarłą postać? Marvel szykuje szalony wątek Venoma

Radosław Krajewski
2024/05/22 16:00
0
0

Do sieci trafiło sporo nowych informacji o czwartej części Spider-Mana. Wynika z nich, że widzów czeka sporo emocji i wzruszających powrotów.

Prace nad Spider-Manem 4 już trwają. Marvel Studios i Sony Pictures nie ujawniły jak dotąd żadnych szczegółów dotyczących filmu, jak również nazwiska scenarzysty. Obecnie studio szuka odpowiedniego reżysera, który stanie za kamerą nowych przygód Petera Parkera. Nie tak dawno studia interesowały się popularnym twórcą, który wcześniej pracował dla DC Studios. Zanim poznamy filmowca, który stworzy Spider-Mana 4, możemy zapoznać się z najnowszymi doniesieniami dotyczącymi fabuły. Jeżeli zostaną umieszczone w ostatecznej wersji historii, możemy spodziewać się wielu szokujących scen. Uważajcie na potencjalne spoilery!

Spider-Man 4 przywróci zmarłą postać? Marvel szykuje szalony wątek Venoma

Spider-Man 4 – wielkie zmartwychwstanie i Venom

W Spider-Man 4 jednym z przeciwników tytułowego superbohatera będzie Venom. Nadchodzący film dla uniwersum Sony będzie ostatni z Eddiem Brockiem i jego symbiontem. Prawdopodobnie Venom, którego część pozostała w głównym świecie MCU, co widzieliśmy w scenie po napisach ze Spider-Man: Bez drogi do domu, odegra w nowej produkcji dużą rolę. Okazuje się, że Marvel i Sony zamierzają uśmiercić Petera Parkera, którego wskrzesi właśnie Venom. Tym samym Spider-Man połączy się z symbiontem, a widzowie będą mieli okazję zobaczyć kultowy czarny kostium z białym pająkiem na piersi.

Venom nie będzie jednak jedynym przeciwnikiem Spider-Mana. Marvel i Sony zamierzają przywrócić do serii Hermana Schultza, czyli Shockera, a także Maca Gargana, czyli Skorpiona. Obaj pojawili się w pierwszej części trylogii i w Spider-Man 4 mają wyjść na wolność, aby rozpocząć pracę dla Kingpina. Nowy burmistrz Nowego Jorku będzie chciał zniszczyć Petera Parkera, który wraz z Daredevilem będzie mu przeszkadzał w interesach. Nie jest jednak jasne, czy Matt Murdock pojawi się jednak w historii, czy też nie.

GramTV przedstawia:

Mac Gargan miałby jednak pełnić w Spider-Man 4 jeszcze jedną funkcję. Symbiont miałby połączyć się z antagonistą, aby stanowić jeszcze większe zagrożenie dla Petera Parkera.

Scooper MyTimetoShineHello przedstawił również zaskakujący wątek, który ma pojawić się w filmie. Twórcy chcą przywrócić do życia ciocię May, graną przez Marisę Tomei. Bohaterka zginęła w Spider-Man: Bez drogi do domu i nic nie zapowiadało, aby Marvel i Sony tak szybko chcieli przywrócić tę postać do życia. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób do tego dojdzie i czy będzie to ta sama bohaterka, czy też jej wariant z alternatywnego świata.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!