Kapitan Ameryka 4 na kolejnym nagraniu. Nowe spojrzenie na złoczyńcę granego przez Giancarlo Esposito

Radosław Krajewski
2024/06/06 15:15
0
0

Nowy materiał z planu prezentuje postać, w którą wciela się Giancarlo Esposito.

Niedawno rozpoczęły się dokrętki do filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Marvel zamierza nakręcić nowe sceny w kilku najbliższych tygodniach, aby poprawić widowiskowość i tempo czwartej części przygód superbohatera. Na początku bieżącego miesiąca ujawniono, że do obsady filmu dołączył Giancarlo Esposito, który wcieli się w nowego antagonistę. Według plotek aktor miał zagrać niewielką gościnną rolę, a jego pełny występ miał przypaść na jeden z nadchodzących seriali z MCU. Esposito jest nadal obecny na planie, a niedawno twórcy nagrywali scenę akcji z udziałem aktora.

Kapitan Ameryka 4 na kolejnym nagraniu. Nowe spojrzenie na złoczyńcę granego przez Giancarlo Esposito

Kapitan Ameryka 4 – złoczyńca grany przez Giancarlo Esposito na nowym nagraniu z planu

Poniżej zobaczycie nowe nagranie z planu Kapitana Ameryki 4, której bohaterem jest tajemnicza postać grana przez Esposito. Wciąż nie wiadomo, w jakiego przeciwnika wciela się aktor, ale na materiale możemy zobaczyć, że posiada karabin szturmowy, wyraźnie polując na kogoś na jezdni pełnej samochodów.

Wczytywanie ramki mediów.

Po sieci krążą doniesienia, że Giancarlo Esposito gra Bushmana, popularnego przeciwnika Moon Knighta. Złoczyńca miałby pojawić się w drugim sezonie serialu z Oscarem Isaaciem, chociaż Marvel wciąż nie zamówił nowych odcinków produkcji.

Innego zdania jest scooper MyTimeToShineHello, który twierdzi, że Esposito nie wciela się w Bushmana, ale zupełnie innego przeciwnika. Możemy oczekiwać, że antagonista stoczy pojedynek z Samem Wilsonem, o ile przedstawiony na nagraniu fragment, nie pochodzi ze sceny po napisach z Kapitana Ameryki 4.

GramTV przedstawia:

Wczoraj pojawiły się z kolei zdjęcia z planu Kapitana Ameryki 4. Mogliśmy na nich zobaczyć nowe ujęcia na tytułowego superbohatera, a także pierwsze ujęcie na jedną z nowych przeciwniczek Kapitana Ameryki. Nie zabrakło także tajemniczego nawiązania do Strażników Galaktyki.

Reżyserem filmu jest Julius Onah, twórca Paradoksu Cloverfield i Luce. W obsadzie znaleźli się: Anthony Mackie (Kapitan Ameryka), Danny Ramirez (Falcon), Harrison Ford (Thaddeus Ross), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Tim Blake Nelson (Samuel Sterns), Shira Hass (Sabra), Liv Tyler (Betty Ross), Rosa Salaraz (Diamondback) oraz Xosha Roquemore i Giancarlo Esposito.

Przypomnijmy, że premiera Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat została wyznaczona na 14 lutego 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!