Spider-Man 4 przerwany przez strajk. Będzie aktorski film o Milesie Moralesie

Radosław Krajewski
2023/06/01 10:50
0
0

Producentka ujawniła nowe plany Sony na wykorzystanie Spider-Manów w kolejnych kinowych produkcjach.

Sony Pictures szykuje wiele atrakcji dla fanów Spider-Mana w kolejnych latach. Już w piątek zadebiutuje oczekiwana animacja Spider-Man poprzez uniwersum i z tej okazji producentka Amy Pascal porozmawiała z Variety, na łamach którego zdradziła, że wytwórnia pracuje już nad kolejnymi filmami, w tym aktorskiej produkcji z Milesem Moralesem i spin-offie o Spider-Woman.

Spider-Man 4 przerwany przez strajk. Będzie aktorski film o Milesie Moralesie

Miles Morales i Spider-Woman otrzymają własne filmy

O aktorskiej wersji Milesa Moralesa słyszeliśmy już od dłuższego czasu, ale wcześniej były to plotki, które wskazywały, że pojawi się on w Spider-Manie 4 z Tomem Hollandem. Teraz okazało się, że Sony nie planuje wprowadzać tego bohatera do MCU, zamiast tego stanie się on jednym z głównych pająków w ich własnym uniwersum. Dodatkowo pojawi się film Spider-Woman, który mamy otrzymać „szybciej, niż się spodziewamy”. „Nie mogę jeszcze wiele powiedzieć, ale to nadchodzi” – ujawnił producent Avi Arad.

Chociaż Spider-Man 4 nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany przez Marvela i Sony, to Pascal ujawniła, że prace nad filmem, w którym powróci Tom Holland i Zendaya, jest w toku. Strajk scenarzystów na razie wstrzymał pracę, więc nie wiadomo, kiedy fani mogą spodziewać się premiery.

Czy zrobimy kolejny film? Oczywiście. Jesteśmy w trakcie, ale scenarzyści strajkują, nikt nie pracuje podczas strajku. Wszyscy im kibicujemy, a kiedy tylko to się skończy, wznowimy prace.

GramTV przedstawia:

W tej chwili nie ma żadnych perspektyw na zakończenie strajku i podpisanie przez scenarzystów nowej umowy. Dodatkowo wkrótce do strajku mogą dołączyć reżyserzy i aktorzy, którzy obecnie negocjują swoje własne warunki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!