Sons of the Forest z kolejnymi nowościami. Wyższy poziom trudności

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/29 14:00
0
0

Endnight Games udostępniło kolejną aktualizację dla gry Sons of the Forest.

Jak podaje serwis DSOGaming, przedstawiciele studia Endnight Games udostępnili kolejną aktualizację do gry Sons of the Forest. Patch oznaczony numerem 06 wprowadził interesujące nowości oraz wyeliminował całkiem sporo błędów i innych problemów technicznych.

Sons of the Forest z kolejnymi nowościami. Wyższy poziom trudności

Kolejna aktualizacja do gry Sons of the Forest

Prawdopodobnie największą atrakcją jest wyższy poziom trudności o nazwie Hard Survival. Gracze, którzy zdecydują się na wybór tego trybu, będą musieli liczyć się z mniejszą dostępnością jedzenia oraz większą wrażliwością postaci na zimno. Oprócz tego po wczytaniu gry zapasy przestaną pojawiać się ponownie w skrzyniach.

Przydatną nowością na pewno okaże się możliwość zbierania kamienia oraz przerabiania go na różne elementy konstrukcyjne, takie jak ściany czy kolumny. Do tego dochodzą ulepszone sanie z bali, które teraz można wykorzystać do transportu surowców.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o poprawki, te dotyczą głównie ulepszeń wizualnych. Na liście zanajdziemy też nowe funkcje dla naszego towarzysza Kevina.

Zainteresowanych pełnym zestawieniem nowości oraz zmian zapraszamy pod ten adres.

Przypomnijmy, że gra Sons of the Forest znajduje się aktualnie we wczesnym dostępie i jest dostępna wyłącznie w sklepie Steam na komputerach osobistych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!