Sniper Elite 5 na graficznym porównaniu pomiędzy generacjami PS i Xbox

DK
2022/05/30 22:30

Filmiki zestawiają takie parametry gry jak jakość cieni czy czas ładowania.

Autorzy kanału ElAnalistaDeBits na YouTube opublikowali ostatnio dwa nagrania, które pokazują międzygeneracyjne różnice jakości oprawy wideo nowego Snipera na PlayStation i Xboksie. W przypadku konsoli Sony mamy zestawienie gry na PS4, PS4 Pro i PS5, natomiast drugie wideo porównuje tytuł na Xboksie One, One X, Series S i Series X. Jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, nagrania prezentują takie parametry jak czas ładowania, jakość cieni czy liczba klatek na sekundę. Obydwa filmiki zamieszczamy na dole newsa.

Sniper Elite 5 to po prostu kolejna odsłona przygód elitarnego strzelca wyborowego Karla Fairburne’a. Bohater trafia do Francji w okresie II wojny światowej i ma do wykonania parę zadań, wśród których znajduje się oczywiście polowanie na wodza III Rzeszy. Produkcja spotkała się z ciepłym odbiorem wśród graczy i krytyków, o czym świadczą pozytywne recenzje. Tutaj poznacie wymagania sprzętowe wersji na PC, natomiast pod tym adresem publikowaliśmy filmik pokazujący 10 ciekawych sposobów na eliminację Hitlera.

Strzelanina ukazała się 26 maja. Warto także wspomnieć, że od momentu debiutu nowy Sniper jest też dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!