Sniper Elite 5 z pierwszymi recenzjami. Gra na "piątkę"?

DK
2022/05/26 17:45

Nowa produkcja od Rebellion zbiera pozytywne noty – ich średnia wynosi obecnie 84 procent.

Dziś debiutuje Sniper Elite 5. W sieci pojawiają się kolejne recenzje gry. I są to w dużej mierze opinie bardzo dobre. Średnia ocen wersji pecetowej w serwisie Metacritic.com wynosi obecnie aż 84 procent (na podstawie 11 not). Na PlayStation 5 jest tylko trochę gorzej, ale nadal bardzo dobrze – tytuł osiągnął wynik 78 procent w oparciu o 30 recenzji.

Sniper Elite 5 z pierwszymi recenzjami. Gra na

I tak zdaniem dziennikarza GameByte najnowsza odsłona przygód Karla Fairburne'a to "spójne skradankowe doświadczenie", które oferuje graczom prawdziwą wolność w doborze sposobu wykonywania misji. W opinii redaktora, który dał grze 9/10, rozwiązania w warstwie gameplayowej sprawiają, że możemy poczuć się jak "prawdziwy wojenny strzelec wyborowy". Portal EGMnow.com uważa, że SE5 jest "najlepszą jak dotąd odsłoną serii" i wystawił tytułowi 4/5 za "świetnie zaprojektowane poziomy, kompleksowy system rozbudowy broni i satysfakcjonujący gameplay".

GramTV przedstawia:

Natomiast dziennikarz niemieckiego portalu PCGames.de stwierdził, że produkcja ma "nudną historię, grafikę bez polotu i różne błędy", ale i tak za świetną rozgrywkę z pokaźną zawartością ocenił Snipera na 8/10. Z kolei zdaniem PCInvasion.com strzelanka korzysta ze sprawdzonej formuły, która jednak powoli zaczyna się wyczerpywać, gdy twórcy próbują iść naprzód. Niemniej dziennikarzowi podobały się między innymi tryby multi – i ostatecznie ocenił tytuł na 7,5.

Nasz redaktor również przyłącza się do zachwytów nad Sniper Elite 5. Gra dostała od niego mocne 8/10 za dużą swobodę w podejściu do wykonywania zadań i usprawnienia względem poprzedniczek. Cały tekst przeczytacie tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!