Wideo ze Sniper Elite 5 pokazuje 10 szalonych sposobów na zabicie Hitlera

DK
2022/05/30 16:40

Latające kręgle, wybuchowe szczury i trujące kanapeczki.

Sniper Elite 5 zadebiutował kilka dni temu. Nowa odsłona serii o Karlu Fairburne’ie została wyjątkowo ciepło przyjęta przez krytyków, o czym świadczą wysokie noty w recenzjach. Do największych zalet tytułu należy wyjątkowo duża swoboda w doborze metod wykonywania misji. Ciekawe nagranie od youtubera AFGuidesHD zdaje się potwierdzać tę tezę. Publikujemy je na dole newsa.

Wideo ze Sniper Elite 5 pokazuje 10 szalonych sposobów na zabicie Hitlera

Na wideo gracz pokazał aż 10 różnych sposobów na osiągnięcie nadrzędnego celu w grze, jakim jest zabicie wodza III Rzeszy. Twórcy pod tym względem naprawdę się postarali – na filmiku widzimy między innymi eksplodujący fortepian, wadliwy kabelek czy trujące kanapki. Na pewno każda z tych metod jest równie satysfakcjonująca – tym bardziej, że historia pokazuje, że dopadnięcie tyrana to wcale nie taka prosta rzecz. Ale chyba właśnie za to kochamy gry.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że od premiery Sniper Elite 5 jest dostępny na pecetach i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. Tytuł można sprawdzić w ramach usługi Xbox Game Pass. Jeśli kogoś interesowałaby wersja pecetowa, to pod tym adresem sprawdzicie wymagania sprzętowe. Natomiast tutaj przeczytacie naszą recenzję.

Komentarze
3
Niakadan
Gramowicz
30/05/2022 17:11
wolff01 napisał:

Matko ale ta gra jest zbugowana...

Mało gier widziałeś zbugowanych a uwierz mi było ich dużo 

Muradin_07
The King of Iron Fist
30/05/2022 17:08
wolff01 napisał:

Matko ale ta gra jest zbugowana...

To chyba zbugowanych gier nie widziałeś :D 

wolff01
Gramowicz
30/05/2022 16:57

Matko ale ta gra jest zbugowana...